Servis yapan garsonlara ait iki resim arasındaki 3 fark 15 saniye içerisinde sadece yüksek gözlem becerisine sahip kişiler bulabiliyor

Servis yapan garsonlara ait iki resim arasındaki 3 fark, gözlerinizin keskinliğini test etmek için hazırlanmış optik illüzyonlu fark bulma mücadelesidir. Bu tarz zekâ testi oyunları görsel hafızanızı, bilişsel zekânızı ve dikkat yeteneklerinizi geliştirir.

Zihinsel sağlığınızı geliştirmek için düzenli olarak zekâ testi çözmek, ilerleyen yaşlarda karşılaşılabilecek hafıza problemlerinin önüne geçilmesine de destek olur. Dikkat seviyenizin ne derece olduğunu ve zorlayıcı fark bulma mücadelelerinde ne denli başarı gösterebileceğinizi görmek ister misiniz?

SERVİS YAPAN GARSONLARA AİT İKİ RESİM ARASINDAKİ 3 FARKI HERKESTEN ÖNCE BULUNYukarıdaki görselde bir kahve dükkânında servis yapan 3 garson görüyorsunuz. Garsonlardan bir tanesi elinde tepsi ile kahve ve kurabiye taşıyor. Bu servis yapan garsonlara ait iki resim, her ne kadar birbirine tıpatıp benzese de aslında aralarında 3 ufak farklılık bulunuyor.

Servis yapan garsonlara ait iki resim arasındaki 3 farkı sadece 15 saniye içerisinde bulmanız için hazırlanan bu mücadeleye katılmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse süreyi başlatalım!Yukarıdaki görsele iyice odaklanın ve tüm dikkatinizi toplayın. Sadece 15 saniye içeresinde iki resim arasındaki zorlayıcı 3 farkı bulmaya çalışın. Verilen süre içerisinde bu farklılıkları bulabilirseniz yüksek gözlem yeteneğine sahip olduğunuzu söyleyebiliriz.

Zaman birazdan dolacak. Zihninizi boşaltın ve farklılıkları görmek için tekrar iki resme de göz gezdirin. Bu ana kadar herhangi bir farklılık tespit edebildiniz mi? Gerçekten yeterince dikkatli misiniz? Ve zaman doldu.

SÜRE DOLDU, ŞİMDİ CEVAPLARI KONTROL EDELİM

Artık sayfayı aşağıya doğru kaydırarak çözüm görseline geçerek cevaplarınızın yerlerini kontrol edebilirsiniz.Evet, servis yapan garsonlara ait iki resim arasındaki 3 fark bu şekildeydi. Peki, siz iki resim arasındaki 3 farkı bulabildiniz mi yoksa zorluk seviyesi biraz fazla mı geldi? Yorumlarda bizimle paylaşın ve kendinizi bu alanda geliştirmek isterseniz su dolduran çocuğa ait iki resim arasındaki 3 farkı 10 saniyede ya da resimdeki gizli nesnelerin tamamını 60 saniyede bulmayı deneyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x