Neden hiç değişmiyor? ‘Ekin Koç yoksa vampir mi?

Senaryosu ile olduğu kadar güçlü kadrosuyla da dikkat çeken MF Yapım imzalı Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu; Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi ünlü isimleri bir araya getirdi. Dizinin en çok konuşulan isimlerinden biri ise Alzaimer olan babası Rıza’nın aksine unutmama hastalığı olarak da bilinen Hipetizermi Umut’u canlandıran 31 yaşındaki sanatçı Ekin Koç.

TAŞ KAĞIT MAKAS İKİNCİ BÖLÜM…

2013 yılında ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ dizisi ile tanıdığımız, ‘Benim Adım Gültepe’, ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ ve ‘Üç Kuruş’ isimli projelerde de yer alan Ekin Koç’un, seneler içinde hiç değişmemesi ve beyaz tenli olması izleyiciler tarafından “Ekin Koç vampir mi?” yorumlarının yapılmasına sebep oldu.

11 SENE ÖNCESİ İLE AYNI

Ekin Koç, 11 sene önceki halini hâlâ koruyor. Taş Kağıt Makas’ta canlandırdığı Hipertimezi hastası Umut karakteri ile gündemden düşmeyen oyuncunun, 11 sene önceki ve sonraki hali arasındaki benzerlik dikkat çekiyor.

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Uğraş Güneş’in kaleme aldığı Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu dizisi, her çarşamba akşamı Kanal D’de ekrana geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x